Sluiten

Alle acties van Berg&Berg

Alle acties die wij deze maand voor uw hebben vindt u hieronder op een rij. Wilt u meer weten, lees dan verder op de specifieke actiepagina. En wilt u altijd op de hoogte blijven? Schrijf u dan onder aan de pagina in voor de nieuwsbrief.

Gratis interieuradvies Maak gauw een afspraak

1 uur gratis interieuradvies

Veel klanten uit de regio gingen u voor! Zij maakten gebruik van onze 1 uur gratis advies service, waarbij we met u op zoek gaan naar de beste oplossing voor iets nieuws voor uw vloer, wand en raam. Juist omdat er zoveel mogelijk is, stellen wij graag eerst de juiste vragen en presenteren dan naar wens een schets, moodboard of meteen de best passende oplossing.Waarbij we uiteraard ook meedenken met het totale kostenplaatje in de overtuiging dat ons advies u in alles een goed gevoel moet geven, juist ook de jaren na aankoop. Naast alle A-merk collecties hebben we dan ook een eigen huismerk NL Label, uw garantie voor de beste deal!
Meer info
Desso tapijt 2e meter 50% korting
ACTIE: geldig tot 31-07-2017

2e meter Desso tapijt 50% korting

Tijdens de opruiming krijg je 50% korting op iedere 2e meter Desso tapijt. Dat maakt een nieuwe vloer wel erg voordelig. Uiteraard krijg je van ons nog steeds de service die je gewend bent.
Meer info
NL Label gordijnen 2e meter 50% korting
ACTIE: geldig tot 31-07-2017

2e meter NL Label gordijnen 50% korting

Koop deze maand gordijnen van NL Label en ontvang daarbij 50% korting op elke 2e meter. Om ervoor te zorgen dat de gordijnen perfect voor het raam komen te hangen, meten wij deze bij je thuis in en komen wij ze ook ophangen.
Meer info
NL Label zonwering 2e product 50% korting
ACTIE: geldig tot 31-07-2017

2e NL Label zonwering 50% korting

Mix & match verschillende soorten zonwering van NL Label en ontvang in juni en juli 50% op elke 2e zonwering. Ga bijvoorbeeld voor plissé gordijnen, rolgordijnen of Multishades en profiteer de hele opruimingsperiode van deze actie.
Meer info
NL Label PVC vloeren 2e meter, 50% korting
ACTIE: geldig tot 31-07-2017

2e meter NL Label PVC 50% korting

Tijdens de zomeropruiming in juni en juli ontvang je 50% korting op elke 2e vierkante meter PVC uit de series Halmstad, Esbo en Reine. Wist je dat een pvc vloer ook in een visgraat te leggen is?
Meer info
NL Label vinyl 2e meter, 50% korting
ACTIE: geldig tot 31-07-2017

2e meter NL Label vinyl 50% korting

Tijdens de zomeropruiming in juni en juli ontvang je 50% korting op elke 2e meter vinyl. Kies voor een hippe betonlook, of ga voor een van de vele andere dessins.
Meer info
NL Label laminaat 2e meter 50% korting
ACTIE: geldig tot 31-07-2017

2e meter NL Label laminaat 50% korting

Laminaat is er in vele dessins en kleuren. Diverse NL Label collecties zijn in juni en juli extra voordelig geprijsd, met 50% korting op elke 2e meter!
Meer info

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl