Sluiten

Trapbekleding en traplopers in uw regio

Berg&Berg is de trapkleding- en traplopersspecialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in trapbekleding en traplopers voor uw regio met o.a. de A-merken Desso, Bonaparte, Parade, Van Besouw en Jabo . Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en stalenpresentaties van Desso, Bonaparte, Parade, Van Besouw en Jabo, maar heeft ook gediplomeerde stylisten en vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar een nieuwe bekleding van uw trap. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken. Ontdek ook onze eigen NL Label tapijtcollectie, uitstekende kwaliteit met een heel aantrekkelijk prijskaartje.

Nieuwe trapbekleding of traploper op maat?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van trapbekleding en traplopers. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties trapbekleding en traplopers. in uw regio

  • Geluiddempend

    Even snel de trap oprennen omdat u iets vergeten bent. Of de kinderen die de trap af rennen om 's ochtends als eerste de afstandsbediening te bemachtigen. Kies voor tapijt op de trap. Geluiddempend en dus heerlijk rustig.

  • Maatwerk

    Zo'n trap kán een echte blikvanger worden. Zeker als-ie door onze vakmensen onder handen genomen wordt. Er zijn diverse afwerkingsopties mogelijk. Elke trap is bijna maatwerk. Vraag naar de mogelijkheden.

  • Trapadvies

    Als het gaat om uw trap adviseren wij u graag stil en slijtvast, mooi en ... lekker zacht voor blote voeten. Passend bij de rest van uw interieur. Maak eens gebruik van ons gratis uur interieuradvies. Ook voor trappen.

  • Stijlvol

    Een traploper in uw interieur kan bijzonder stijlvol zijn. Op zoek naar wat klassieks? Wat dacht u van een matte messing roede? Onze traplopers gaan jaren mee vanwege de sterke kwaliteit en veiligheid.

Onze adviseur voor trapbekleding helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl