Sluiten

Basic & Puur

Eenvoud voert in deze woonstijl de boventoon

In deze woonstijl vindt u veel Scandinavische invloeden terug zoals basic kleuren en pasteltinten. Het is een interieur met een frisse en rustige uitstraling, waar hout de aandacht trekt en zorgt voor een warme sfeer. Maak kennis met de woonstijl Basic & Puur.

Eenvoud, no-nonsense en rust

De unieke kwaliteiten van Basic & Puur

Een Basic & Puur interieur kenmerkt zich door eenvoud, rust en een frisse sfeer. Wit en natureltinten hebben de overhand maar subtiel gebruik van zwart zorgt voor pit en pasteltinten zorgen voor warmte. In deze woonstijl worden veel kleine accessoires gebruikt, denk aan meerdere kussens op de bank en meerdere kleine bijzettafeltjes.

  • Kleuren

    In een Basic & Puur interieur hebben wit en natureltinten de overhand. Door verschillende tinten wit, crème en beige met elkaar te combineren ontstaat er een warm en spannend kleurenpalet. Grijs en zwart komen op subtiele wijze terug in deze woonstijl en zorgen voor wat pit. Pasteltinten zorgen voor een warme uitstraling.

  • Materialen

    Deze woonstijl kenmerkt zich door een mix van natuurlijke materialen. Denk bijvoorbeeld aan hout, rotan, bamboe, aardewerk, linnen en wol. Hout is een materiaal dat domineert in deze woonstijl, het gaat van blank en glad afgewerkt tot ruw en gebutst. Breien, haken en knopen zijn enkele technieken die veel worden gebruikt.

  • Sfeer

    De basic kleuren en pasteltinten zorgen voor eenvoud, rust en een frisse sfeer in uw interieur. Deze woonstijl maakt veel gebruik van Scandinavische invloeden door de kleuren en materialen die worden gebruikt. Hout zorgt voor een warme uitstraling. Deze woonstijl is zeer geschikt als u kleiner woont of uw huis niet zo licht is.

  • Accessoires

    In een Basic & Puur interieur worden veel kleine accessoires gebruikt. Denk aan meerdere houten krukjes in plaats van één grote salontafel en veel gebreide kussens en plaids over het bed en op de bank. Kandelaren, manden en poefjes zijn ook populair in deze woonstijl.

Onze adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl