Sluiten

Lifestyle & Landelijk

Comfortabel klassiek en rustig

In deze woonstijl voert het landelijke karakter vaak de boventoon. Dit ziet u terug door het gebruik van natuurlijke materialen en kleuren. De meubels zijn overwegend grof en robuust, want een gladde afwerking past niet in een landelijke stijl. Maak kennis met de woonstijl Lifestyle & Landelijk.

Comfortabel, leefbaar en gezellig

De unieke kwaliteiten van Lifestyle & Landelijk

In een Lifestyle & Landelijk interieur worden veel natuurlijke tinten en materialen gebruikt. Deze woonstijl is comfortabel, klassiek en rustig met rustieke meubels, landelijke kasten en behaaglijke plaids met een tapijt als sfeermaker.

  • Kleuren

    Het kleurenpalet van deze woonstijl bevat veel natuurlijke tinten zoals wit, beige, crème, bruin en grijs, maar ook veel zachte pasteltinten en zachte bloemdessins. Verschillende soorten hout geven kleur aan deze woonstijl.

  • Materialen

    In deze woonstijl wordt veel hout en steen gebruikt, maar ook mooie effen stoffen in natuurlijke tinten en materialen zoals wol, linnen en katoen. Denk aan rustieke meubels, landelijke kasten met deuren, bureautjes met ronde poten en brocante fauteuils. De meubels mogen grof en robuust zijn, want een gladde afwerking past niet in een landelijke stijl.

  • Sfeer

    Deze woonstijl is comfortabel, klassiek en rustig. Een landelijk interieur kan raakvlakken hebben met een meer brocante en romantische stijl. Dat ziet u onder meer terug in accessoires. Deze woonstijl kan eveneens worden omschreven als warm en behaaglijk. Denk aan de sfeer van een boerderij en een landelijke omgeving.

  • Accessoires

    Denkt u aan behaaglijke plaids, shutters en een tapijt als sfeermaker. Kussens met bloemdessins en windlichten met een natuurlijke uitstraling passen ook goed in de woonstijl Lifestyle & Landelijk. Oude krukken met een verhaal en houten of metalen kisten met gebruikssporen zien we ook veel in deze interieurs.

Onze adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl