Sluiten

Gratis online moodboard maken

We hebben een hele handige applicatie gemaakt waarmee u snel een eigen moodboard kunt maken. Het laat u eenvoudig een sfeer neerzetten die u graag in huis zou zien. Met zo'n moodboard als leidraad kunt u aan de slag met het aanpassen van uw interieur!

Vraag de mening van uw Facebook vrienden door uw moodboard te delen of vraag het professionele - maar vrijblijvende - advies van Berg&Berg. Veel plezier!


Online moodboard maken

aan de hand van de vijf woonstijlen van NL Label.

Berg&Berg heeft met het eigen huismerk NL Label 5 woonstijlen ontwikkeld die een goede basis vormen voor het online moodboard maken. Bekijk de stijlen hieronder en ga daarna zelf aan de slag met het moodboard.

  • Woonstijl Basic&Puur

    Een inrichting die teruggebracht is tot de essentie. Met eerlijke, liefst natuurlijke materialen en heldere constructies. Geen overdaad, maar eenvoud, met wel soms een speelse twist. En een kleurenpalet waarop wit- en grijstinten de overhand hebben. In een Basic&Puur interieur mag geleefd worden, een mix van woonstijlen. Rechte lijnen met hout, beton en linnen als materialen. Veel uni's, gestreepte stoffen en grafische prints.

    Naar de moodboard-app
  • Woonstijl Modern&Design

    Objecten, zoals een meubel, een lamp of een kunstobject, die tot het minimum - hun geraamte - zijn teruggebracht. Scherpe contrasten en contouren. Eindeloos herhaalde, haast hallucinante geometrische patronen. En veel grafisch zwart en wit met bijvoorbeeld lekker hard blauw of geel.

    Naar de moodboard-app
  • Woonstijl Industrieel&Vintage

    Buizen, constructies, stalen raamkozijnen, het patina van intensief gebruik en ouderdom: het hoeft niet verbloemd, verdoezeld of bekleed te worden. Want juist door het zo kaal mogelijk te tonen ziet u het fraaie lijnenspel, de ritmiek en de schoonheid van alles wat echt en functioneel is.

    Naar de moodboard-app
  • Woonstijl Landelijk&Lifestyle

    Een beetje klassiek, maar lekker nonchalant en niet stijf of streng. En vooral heerlijk comfortabel. Dus met flink wat kussens en behaaglijke plaids, zelf gekwaste nachtkastjes en kaarsen als sfeermaker en een natuurlijk kleurenpalet. Het Franse platteland en brocante als inspiratiebron.

    Naar de moodboard-app
  • Woonstijl Stijlvol&Klassiek

    Vergeet het strenge donker eiken dat vroeger voor klassiek doorging. Hier gaat het om een romantische, lichte en bijna lieftallige woonstijl. Vol vrouwelijke elegantie, met romig wit, tere pasteltinten en ragfijne bloemdessins. Gecombineerd met een enkele vondst uit de brocante, kant of fijne weefsels.

    Naar de moodboard-app

Liever samen een moodboard maken? Ik help u graag!

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl