Sluiten

Belakos in uw regio

Berg&Berg is de Belakos specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist voor Belakos in uw regio. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en presentatie van Belakos, maar heeft ook gediplomeerde stylisten én vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar tapijten. Kiest u voor Belakos, dan kiest u voor comfort en sfeer in huis. Wij nemen uw bewuste keuze voor Belakos graag serieus. Daarom adviseren we u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de vele mogelijkheden.

Nieuw Belakos tapijt?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van Belakos. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties tapijten in uw regio

  • Belakos is een familiebedrijf

    Vele werknemers van Belakos zijn al werkzaam bij het familiebedrijf sinds de start in 1960, waardoor hun toewijding en inzet onmisbaar is in het productieproces. Door jarenlange ervaring in het bedrijf zijn zij zo op elkaar ingespeeld dat zij samen tot het optimale resultaat kunnen komen, voor u.

  • Verantwoorde productie

    Er wordt door Belakos alles aan gedaan om de producten te leveren die de verwachting van de klant overtreffen. Daarom wordt er gewerkt met een kwaliteitsmanagementsysteem en een milieumanagementsysteem zodat bij de productie de omgeving niet wordt geschaad.

  • SDX en SDN tapijten

    Belakos heeft een aantal soorten bijzondere kwaliteit tapijten, die gemaakt zijn van een speciaal soort garen, waardoor zij 100% chloorbestendig, 100% UV-bestendig, 100% onderhoudsvriendelijk zijn en geen kleurverschillen op de naden zullen vertonen.

Onze Belakos adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl