Sluiten

Essente in uw regio

Berg&Berg is de Essente specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist voor Essente voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en presentatie van Essente maar heeft ook gediplomeerde stylisten én vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar gordijnen. Kiest u voor Essente dan kiest u voor vrijheid en sfeer in huis. Wij nemen uw bewuste keuze voor Essente graag serieus. Daarom adviseren we u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken zodat we samen kunnen kijken naar de vele mogelijkheden.

Nieuwe Essente gordijnen?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van Essente. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties gordijnen in uw regio

  • Een tikkeltje glamour

    Vanzelfsprekend heeft iedereen een eigen stijl en die wilt u terugzien in uw interieur. Wij willen dat elke consument bij Berg&Berg zijn of haar gewenste gordijnen kan vinden. De stijl van Essente is te omschrijven als ‘modieuze lage-landen chic’. Het ingetogen kleurbeeld is specifiek voor de Benelux ontwikkeld, de structuren en garens zijn geavanceerd en de uitstraling heeft een tikkeltje glamour.

  • Probleemloos wasbaar

    Bij Berg&Berg gaan we voor tevreden klanten door goede service. Met Essente combineren we hoge kwaliteit met aantrekkelijke prijzen, zodat u voor niets minder dan het beste kiest. Het onderhoud maken we zo gemakkelijk mogelijk en dankzij de topkwaliteit kunt u rekenen op een uitstekend duurzaam geheel.

  • Niets minder dan het beste

    Bij Berg&Berg gaan we voor tevreden klanten door goede service. Met Essente combineren we hoge kwaliteit met aantrekkelijke prijzen, zodat u voor niets minder dan het beste kiest. Het onderhoud maken we zo gemakkelijk mogelijk en dankzij de topkwaliteit kunt u rekenen op een uitstekend duurzaam geheel.

Onze Essente adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl