Sluiten

Interstil in uw regio

Berg&Berg is de Interstil specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist voor Interstil voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en presentatie van Interstil, maar heeft ook gediplomeerde stylisten Ć©n vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal. Kiest u voor Interstil, dan kiest u voor innovatieve systemen voor het ophangen van uw gordijnen. Wij nemen uw bewuste keuze voor Interstil graag serieus. Daarom adviseren wij u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de vele mogelijkheden.

Nieuwe Interstil ophangsysteem?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van Interstil. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties van Intertstil in uw regio

  • Innovatief design

    Met de nieuwe F1 techniek gaat er een nieuwe deur open in de paneelgordijn techniek; de paneelwagens zijn samen met de stoffen achter de rail verborgen wat zorgt voor een naadloos design. Dit is een ontwikkeling bij Interstil uit eigen huis en wordt vol trots toegepast op 6 verschillende systemen; van het klassieke wandsysteem tot ruimteverdeler tot plafondsysteem. Wij van Berg&Berg helpen u graag bij de zoektocht naar wat het beste bij uw interieur past.

  • Bekroond Design

    Goed design is geen toeval volgens Interstil. Dit komt voort uit fascinatie voor het mooie, en van de overtuiging dat alleen het perfecte goed genoeg is. Hierdoor hebben zij al vele onderscheidingen ontvangen en daar zijn ze, net als wij, best wel een beetje trots op!

  • Oplossingen voor iedereen

    Wat voor systeem er bij u past, hangt af van de rest van uw interieur. Wij van Berg&Berg staan daarom voor u klaar om daarbij te helpen. Het is aan u om te bepalen wat u wilt dat het systeem doet, wilt u een strak design als het F1 Paneelgordijnsysteem, of juist de elegante golfplooi? Wij helpen u graag met een persoonlijk interieuradvies.

Onze Interstil adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl