Sluiten

Jabo Tapijt in uw regio

Berg&Berg is de Jabo specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist voor Jabo Tapijt voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en stalenpresentaties van Jabo tapijt, maar heeft ook gediplomeerde stylisten en vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar nieuwe vloerbekleding. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken.

Nieuw Jabo tapijt?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van Jabo. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties van Jabo in uw regio

  • Jabo Sisal puur natuur tapijt

    Sisal is een echt natuurproduct! Het wordt gewonnen uit de bladeren van de agave, geweven tot een bijzonder sterk tapijt met een puur natuur uitstraling. Geschikt voor intensief belopen ruimten en in elk ecobewust interieur.

  • Jabo Wool puur natuur tapijt

    Wol is een fantastische natuurlijke grondstof voor hoogwaardig tapijt. Van nature veerkrachtig en vuilafstotend, gecombineerd met de weef- en knooptechnieken van Jabo resulterend in een echt exclusieve vloerbekleding.

  • Jabo Carpets

    Alle Jabo natuurtapijten zijn zeer geschikt als karpet en kunnen op verschillende manieren worden afgewerkt. De afwerking met een harmoniƫrende of juist contrasterende lederen rand behoort tot onze favorieten.

Onze Jabo adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl