Sluiten

Nouwens Bogaers in uw regio

Berg&Berg is de Nouwens Bogaers specialist

Berg&Berg is dé Nouwens Bogaers specialist bij u in de buurt specialist in Nederland. Berg&Berg is de erkende interieurspecialist voor Nouwens Bogaers voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en presentatie van Nouwens Bogaers, maar heeft ook gediplomeerde stylisten én vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar tapijt. Kiest u voor Nouwens Bogaers, dan kiest u voor vrijheid en sfeer in huis. Wij nemen uw bewuste keuze voor Nouwens Bogaers graag serieus. Daarom adviseren we u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de vele mogelijkheden.

Nieuw Nouwens Bogaers tapijt?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van Nouwens Bogaers. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties tapijten in uw regio

  • Wol blijft het beste

    Nouwens Bogaers kiest ervoor om alleen met wol te werken. Dit om de volgende redenen: wol komt van de onuitputtelijke bron het schaap, wol is van nature brandwerend, de productie van wol kost slechts 12% van de energie die nodig is voor de productie van andere textielsoorten én wol is van nature niet glad en heeft dus geen antisliplaag nodig.

  • Persoonlijke service

    Bij Berg&Berg snappen wij dat een tapijt uitkiezen voor u geen dagelijkse bezigheid is. Daarom geven wij u persoonlijk advies op het gebied van wat het voor de sfeer van uw huis doet, invloeden op eventuele allergieën, veiligheid, etc. Dit kan bij u thuis of bij ons in de woonwinkel.

  • Milieuvriendelijke tapijten

    Zowel in de productie als in het gebruik van de tapijten zijn Nouwens Bogaers milieuvriendelijk. Bijvoorbeeld omdat de wol afbreekbaar is, kan deze hergebruikt worden. Daarnaast isoleert de wol de vloer, wat uw stookkosten omlaag kan brengen. Ook zal de warme wol aan uw voeten ervoor zorgen dat u de verwarming minder snel omhoog zet.

Onze Nouwens Bogaers adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl