Sluiten
  • Wonen op de Ringoevers

    Maak nu een afspraak voor interieuradvies

Wonen op de Ringoevers in Hillegom?

Plan hier uw afspraak. Graag reserveren wij voldoende tijd voor een goed advies!

Wonen aan het water, veel groen en in de directe omgeving van heel veel voorzieningen vlakbij de Randstad... Dat is wonen op een toplocatie: Ringoevers in Hillegom. Dan bent u ook toe aan een compleet nieuw interieur. En dat wilt u natuurlijk ook top voor elkaar hebben. Als Binnenhuisadviseur gaan wij graag de uitdaging aan. Oplossingen aandragen waar u echt blij van wordt en waar u heel veel jaren plezier van heeft. En waarmee u dus ook geld zult besparen. Zo krijgt u als toekomstig bewoner van de Ringoevers maar liefst 20% korting op ons eigen huismerk NL Label: tapijt, gordijnen, binnenzonwering, pvc, laminaat, vinyl en vloerkleden.

Het enige wat wij van u vragen is tijd reserveren en een afspraak te maken. Dat kan bij ons in de winkel of bij u thuis.

Plan hieronder uw afspraak. Na ontvangst van uw aanvraag, zullen wij contact met u opnemen om datum en tijdstip af te spreken.


+ Lees meer


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl