Sluiten

Alle acties van Berg&Berg

Alle acties die wij deze maand voor jou hebben vind je hieronder op een rij. Wil je meer weten, lees dan verder op de specifieke actiepagina. Wil je de meest recente acties als eerste ontvangen? Schrijf je dan onder aan de pagina in voor de nieuwsbrief!

Berry Alloc Laminaat All-in gelegd voor €39,95
ACTIE: geldig tot 30-09-2017

Handige all-in prijs vanaf €39,95!

Het prachtige laminaat van Berry Alloc wil iedereen wel in huis hebben. Wat dacht je bijvoorbeeld van de Berry Alloc Naturals collectie of de Berry Alloc Loft collectie? De Naturals collectie beschikt over 2 V-groeven, de Loft collectie heeft geen V-groef. Tover je huis om tot een sfeervol geheel met een van deze twee prachtige laminaatvloeren.
Meer info
NL Label XXL Laminaat All-in gelegd voor €39,95
ACTIE: geldig tot 30-09-2017

Handige all-in prijs vanaf €39,95!

Het NL Label XXL Laminaat kenmerkt zich door de extra lange planken van wel 203,3 cm lang en wel 24 cm breed. De plank beschikt daarnaast over 4 V-groeven en is de hele maand beschikbaar voor een handige all-in prijs vanaf €39,95,-.
Meer info
NL Label Rolgordijnen & Multishades 4e kado
ACTIE: geldig tot 30-09-2017

4e NL Label Rolgordijn of Multishade kado

Haal extra privacy in huis met de NL Label rolgordijnen of de NL Label Multishades en ontvang deze maand elk 4e product kado! Je krijgt van ons de hele maand het voordeligste product kado, zo weet je zeker dat je ultiem kunt genieten in huis!
Meer info
Luxaflex Smartcord of LiteRise bediening t.w.v. 60,- kado
ACTIE: geldig tot 30-09-2017

Luxaflex Smartcord of LiteRise kado

Bij aanschaf van nieuwe Luxaflex raambekleding, krijg je in de maand september een Smartcord of LiteRise bediening t.w.v. 60 euro van ons kado! Met deze bedieningsmethoden zijn lange overhangende koordjes verleden tijd. Wel zo mooi! En bovendien veilig voor kinderen en huisdieren!
Meer info
Parade tapijt 4e meter kado
ACTIE: geldig tot 30-09-2017

4e meter Parade tapijt kado

Ontvang in september elke 4e meter Parade tapijt kado. Tapijt is zacht, luxe, kleurrijk en goed voor de akoestiek. de hele maand is het bij ons bovendien extra voordelig. Profiteer deze hele maand van de actie.
Meer info
Gratis interieuradvies Maak gauw een afspraak

1 uur gratis interieuradvies

Veel klanten uit de regio gingen u voor! Zij maakten gebruik van onze 1 uur gratis advies service, waarbij we met u op zoek gaan naar de beste oplossing voor iets nieuws voor uw vloer, wand en raam. Juist omdat er zoveel mogelijk is, stellen wij graag eerst de juiste vragen en presenteren dan naar wens een schets, moodboard of meteen de best passende oplossing.Waarbij we uiteraard ook meedenken met het totale kostenplaatje in de overtuiging dat ons advies u in alles een goed gevoel moet geven, juist ook de jaren na aankoop. Naast alle A-merk collecties hebben we dan ook een eigen huismerk NL Label, uw garantie voor de beste deal!
Meer info

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl