Sluiten

Alle acties van Berg&Berg

Alle acties die wij deze maand voor jou hebben vind je hieronder op een rij. Wil je meer weten, lees dan verder op de specifieke actiepagina. Wil je de meest recente acties als eerste ontvangen? Schrijf je dan onder aan de pagina in voor de nieuwsbrief!

Prachtige gordijnen van Artelux, Kobe of Eijffinger 5e meter kado!
ACTIE: geldig tot 30-11-2017

Artelux, Kobe of Eijffinger gordijnen 5e meter kado!

Gordijnen geven je extra privacy in de donkere dagen die komen! Daarnaast geven gordijnen extra sfeer en zorgen ze voor goede isolatie van je huis of kamer. We geven de hele maand de 5e meter kado van onze drie topmerken! Zo kun je altijd kiezen wat het beste past bij jouw smaak! Ideaal als je grote ramen hebt!
Meer info
Ultiem ontspannen met Bonaparte tapijt 4e meter kado!
ACTIE: geldig tot 30-11-2017

4e meter kado op al het Bonaparte tapijt!

Profiteer de hele maand van een mooie korting op de gehele Bonaparte collectie. Kies voor een warme vloer die heerlijk aanvoelt en ontvang een mooie korting! Bonaparte tapijt is zacht, luxe, kleurrijk en goed voor de akoestiek. de hele maand koop je Bonaparte tapijt bij ons extra voordelig, je krijgt namelijk de 4e meter kado!
Meer info
Therdex Exclusive PVC-vloer All-in gelegd voor 59,95
ACTIE: geldig tot 30-11-2017

Therdex Exclusive PVC all-in gelegd voor 59,95 per m2

Therdex PVC, serie exclusive is te krijgen in veel verschillende dessins. Deze PVC-vloer van topkwaliteit wordt in november all-in gelegd voor 59,95 per m2. De vloer is 2,5mm dik en heeft een slijtlaag van 0,55 mm.
Meer info
NL Label Duette® & Plissé 4e kado
ACTIE: geldig tot 30-11-2017

4e NL Label Duette® of Plissé kado

Kom in november naar de winkel voor deze aanbieding van ons eigen NL Label en ontvang het 4e product kado! Kies uit de ruime collecties plissé gordijnen en Duette Shades en profiteer de hele maand november van deze actie.
Meer info
Therdex Basic PVC-vloer All-in gelegd voor 49,95
ACTIE: geldig tot 30-11-2017

Therdex Basic PVC all-in gelegd voor 49,95 per m2

Therdex PVC, serie Basic, is te krijgen in 2 verschillende dessins, ieder leverbaar in 6 kleuren. Deze prachtige serie PVC-vloeren met eikenhouten uitstraling wordt de hele maand all-in gelegd voor 49,95 per m2. De vloer is 2mm dik, heeft een slijtlaag van 0,3 mm en is deep embossed, waardoor de houtstructuur niet alleen zichtbaar, maar ook voelbaar is.
Meer info
Gratis interieuradvies Maak gauw een afspraak

1 uur gratis interieuradvies

Veel klanten uit de regio gingen u voor! Zij maakten gebruik van onze 1 uur gratis advies service, waarbij we met u op zoek gaan naar de beste oplossing voor iets nieuws voor uw vloer, wand en raam. Juist omdat er zoveel mogelijk is, stellen wij graag eerst de juiste vragen en presenteren dan naar wens een schets, moodboard of meteen de best passende oplossing.Waarbij we uiteraard ook meedenken met het totale kostenplaatje in de overtuiging dat ons advies u in alles een goed gevoel moet geven, juist ook de jaren na aankoop. Naast alle A-merk collecties hebben we dan ook een eigen huismerk NL Label, uw garantie voor de beste deal!
Meer info

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl