Sluiten

De vloer van nu:
NL Label PVC

Elke 2e meter, 50% korting

Geldig tot 31-01-2018

2e meter NL Label PVC 50% korting

Tijdens de opruiming in december en januari ontvang je 50% korting op elke 2e meter PVC uit de series Halmstad, Skibby (tegel), Otta en Reine. Wist je dat een PVC-vloer ook in een visgraat te leggen is?

Actievoorwaarden

  • Geldig op NL Label PVC collectie Halmstad, Skibby (tege), Otta en Reine (visgraat)
  • Halmstad, 6 kleuren, 153 x 25 cm, 0,55 toplaag, 15 jaar garantie, 4V-groef, € 36,95
  • Otta, 4 kleuren, 122 x 23 cm, 0,55 toplaag, 15 jaar garantie, micro-v-groef € 41,95
  • Skibby, 4 kleuren, 0,55 toplaag, 15 jaar garantie, 4 V-groef, € 36,95, leverbaar in de formaten 91,44 x 91,44 cm en 91,44 x 45,72 cm
  • Reine, 4 kleuren, 77 x 15,4 cm, 0,55 toplaag, 15 jaar garantie, 4 V-groef, € 39,95
  • Minimale afname van 10m²

Maak nu een afspraak

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl