Sluiten

Gordijnen in uw regio.

Berg&Berg is de gordijnenspecialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in gordijnen voor uw regio van o.a. de A-merken Kobe, Artelux en Eijffinger. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en stalenpresentaties van Kobe, Artelux en Eijffinger gordijnen, maar heeft ook gediplomeerde stylisten én vakkundige stoffeerders in huis die jou helpen bij het realiseren van de beste deal als je op zoek bent naar nieuwe gordijnen. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij een bezoek aan onze woonwinkel of maak een afspraak! Ontdek ook onze eigen NL Label gordijnencollectie, uitstekende kwaliteit met een heel aantrekkelijk prijskaartje.

Nieuwe gordijnen?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van gordijnen. Berg&Berg biedt jou de meest uitgebreide collecties gordijnen in uw regio

  • Lichtdoorlatende gordijnen, of juist verduisterende gordijnen?

    Transparante gordijnen, ook wel vitrage genoemd, zorgen wel voor die subtiele lichtinval die het binnenleven zo anders maakt. Het semi-transparante gordijn is iets minder lichtdoorlatend dan het transparante gordijn en biedt daardoor iets meer kleurnuance. Semi-transparante gordijnen worden daarom veel als inbetweens toegepast tussen een vitrage en overgordijn in. Voor wie wel graag licht wil binnen laten, maar geen behoefte heeft aan nieuwsgierige blikken van buitenaf, zijn er lichtdoorlatende stoffen. Voor wie geen licht wil, zijn volledig verduisterende gordijnen een uitkomst.

  • Het staat of valt met hoe het hangt!

    Kies je voor gordijnen op rails of roeden? Voor beide keuzes hebben wij een enorm aanbod van laag geprijsd standaard tot zeer exclusief op maat gemaakt. Of wat te denken van elektrische bediening op rails? Veel gordijnen kunnen op afstand worden bediend. Ideaal voor hoge of moeilijk bereikbare ramen, maar ook voor alledaagse ramen. Dat kan voor één gordijn, maar ook als onderdeel van een compleet systeem. Handig om vanaf jouw vakantieadres toch te kunnen doen alsof je thuis bent. Wij kunnen meerdere opties laten zien in onze woonwinkel.

  • Van welke stof moeten uw gordijnen zijn?

    Uni, gedessineerd, katoen. linnen, polyester, duurzaam, eco, brandvertragend. Zoveel keuzes. Uiteraard adviseren wij jou graag over de juiste keuze voor jouw woonsituatie.

  • Welke plooi kiest u voor uw gordijn?

    Een enkele plooi wordt vaak toegepast voor gordijnen waarbij het effect van een groot patroon zichtbaar moet blijven. De meest toegepaste dubbele plooi, zorgt altijd voor een mooie valling van het gordijn en kan voor zowel vitrage als zwaardere gordijnstoffen worden gebruikt. De tri-plooi zien we vaak terug in klassiekere interieurs. Daarnaast is er nog de wave plooi. Deze plooi heeft het effect van ringen en laten jouw gordijnen altijd mooi hangen.

Onze gordijnenadviseur helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl