Sluiten

Horren in uw regio.

Berg&Berg is de horrenspecialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in horren voor uw regio van het A-merk Luxaflex. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en stalenpresentaties van Luxaflex horren, maar heeft ook gediplomeerde stylisten en vakkundige stoffeerders in huis die jou helpen bij het realiseren van de beste deal als je op zoek bent naar horren. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij een bezoek aan onze woonwinkel of maak een afspraak!

Nieuwe horren?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van horren. Berg&Berg biedt jou de meest uitgebreide collecties horren in uw regio

  • Voor raam, deur of serre?

    Laat frisse lucht binnen maar houdt insecten buiten. Luxaflex® Horren zijn hiervoor de ideale oplossing. Ze bieden volop mogelijkheden jouw huis optimaal te ventileren. De Luxaflex® Horrencollectie wordt altijd voor jou op maat gemaakt

  • Het Luxaflex® gaas

    Afhankelijk van het gekozen model kun je kiezen uit verschillende soorten gaas met diverse kleuren,dessins en structuren. Het Luxaflex® gaas voldoet aan de hoogste eisen met betrekking tot kwaliteit en duurzaamheid. De structuur is dusdanig fijn dat zelfs de kleinste insecten er niet doorheen kunnen. Er is ook speciaal Poll-tex® gaas. Dit filtert pollen uit de lucht waardoor de kans op hooikoortsklachten vermindert.

    Meer over Luxaflex horren
  • Profielkleuren op maat

    Bij Luxaflex Horren kun je kiezen uit standaard 4 kleuren en bij inzethorren zelfs uit 6 kleuren. Op aanvraag en tegen een alleszins redelijke meerprijs kunnen we de profielen ook leveren in alle mogelijke RAL-kleuren

  • Rolhordeur of plissé hordeur

    Bij de plissé hordeur wordt het zwarte of grijze gaas niet opgerold maar gevouwen. De treklijst kan op elke gewenste stand blijven staan en de ondergeleider is slechts 3 mm hoog waardoor de deur kind- en rolstoelvriendelijk blijft. Bij een rolhordeur wordt het gaas windvast opgesloten in een solide constructie. De deur stopt automatisch op een vooraf ingesteld stoppunt.

Onze horrenadviseur helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl