Sluiten

Parket in uw regio

Berg&Berg is de parket specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in parket voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook de meest uitgebreide parketcollecties en stalenpresentaties, maar heeft ook gediplomeerde stylisten in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar een nieuwe parketvloer. Juist omdat er zo veel mogelijk is, adviseren wij u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken met een van onze adviseurs. Dit kan bij u thuis of bij ons in de woonwinkel.

Nieuwe parketvloer?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van parket. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties parketvloeren in uw regio

  • Een houten vloer zorgt voor warmte in uw interieur

    Dit is letterlijk en figuurlijk op te vatten. Een houten vloer is lekker warm aan uw voeten doordat het hout zich aanpast aan de temperatuur van de omgeving. Daarnaast straalt een authentieke houtvloer warmte uit voor uw interieur. De teint die u kiest bepaalt verder natuurlijk de sfeer die de vloer uitstraalt. Wij adviseren u hier graag over!

  • Parket is goed te onderhouden en te herstellen

    Uw houten vloer is makkelijk te onderhouden en te herstellen; dit maakt het een duurzame keuze. Als u de vloer regelmatig met olie behandelt zal hij er niet droog of dof uit gaan zien en komt zijn natuurlijke schoonheid naar boven. Ook de vochtigheid speelt een rol, maak dus plaats voor wat kamerplanten! Goed voor de vloer én uw gezondheid.

  • Mogelijkheden: kleuren, groeven, dessins

    Er wordt in de parketwereld onderscheid gemaakt tussen 6 tinten: geel en beige, rood oranje, bruin, wit en lichtbeige, grijs en zwart. Deze hebben allemaal hun eigen eigenschappen en uitwerking op uw interieur. Daarnaast is er de keuze tussen parket zonder groeven, met groeven aan de lange kanten en parket met groeven aan alle kanten.

Onze parketadviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl