Sluiten

PVC-Vloeren in uw regio.

Berg&Berg is de PVC specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in PVC vloeren voor uw regio met o.a. Therdex PVC. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en presentatie van Therdex PVC-vloeren, maar heeft ook gediplomeerde stylisten en vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar een nieuwe pvc-vloer in uw regio. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij jou een bezoek aan onze woonwinkel of maak een afspraak!

Nieuwe PVC-vloer?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van PVC. Berg&Berg biedt de meest uitgebreide collecties PVC-vloeren in uw regio

  • Sterk en krasvast

    Een PVC-vloer is een harde vinylvloer en daardoor zeer sterk, krasvast, waterafstotend, onderhoudsvriendelijk en geluid- en warmte-isolerend. En nauwelijks te onderscheiden van natuurlijk hout en steen. Door de sterke en harde toplaag van onze PVC-vloeren slijten deze vloeren minder snel dan goedkope PVC-vloeren die je overal kunt kopen.

  • Voelt natuurlijk aan

    De toplaag van een PVC-vloer is voorzien van een embossing structuur. Dankzij deze structuur voel je de nerven van het hout ook daadwerkelijk in de PVC-vloer. De nerven worden willekeurig aangebracht en volgen het dessin niet. De betere PVC-vloeren zijn voorzien van Register Embossing, wat inhoudt dat de je de nerven en knoesten in de vloer echt kunt voelen, waar ze ook zitten. Een vloer met Register Embossing noemen we een authentieke PVC-vloer.

  • Slijtvaste toplaag

    Op een PVC-vloer kan echt worden geleefd door de zeer slijtvaste toplaag. Een PVC-vloer wordt direct op de vlakke ondervloer gelijmd of verwerkt, waardoor weerkaatsing van het geluid terug de kamer in wordt voorkomen.

  • PVC-vloeren en gezondheid

    Om het PVC soepel te houden worden weekmakers gebruikt. Ftalaat weekmakers, waarvan wordt vermoed dat deze negatieve effecten hebben op milieu en volksgezondheid, staan al geruime tijd onder druk. Gelukkig zijn er nieuwe bio-weekmakers die onschadelijk zijn voor milieu en gezondheid. Alle PVC-vloeren die wij verkopen bevatten de goede weekmakers, dit is terug te zien in het ECO+ keurmerk.

    Een ander onderdeel, de Vluchtige Organische Stoffen (VOS), hebben ook effect op de gezondheid. Deze stoffen verdampen gemakkelijk bij kamertemperatuur. Ze zitten in verf- en schoonmaakmiddelen, maar ook in brandvertragers en in sommige weekmakers. Er zijn verschillende normen voor de emissie van VOS. Al onze PVC-vloeren voldoen aan de strengste Europese normen. Dit vinden wij belangrijk, voor bij jou thuis, maar ook voor het milieu!

  • Advies op maat

    Oneindig veel kleuren en motieven maken dat er voor jou altijd een juiste keuze in onze collectie te vinden is. Lastig kiezen? Wij adviseren je graag in uw regio

Onze PVC-vloerenadviseur helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl