Sluiten

Tapijt in uw regio

Berg&Berg is de tapijtspecialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in tapijt voor uw regio. Tapijt in huis is geen vanzelfsprekende keuze meer. De voorkeur ging de laatste jaren vaak uit naar een harde vloer. En dat terwijl tapijt een unieke en bijzondere eigenschap heeft. Een eigenschap die geen enkele andere vloer kan claimen. Tapijt is zacht. Zacht heeft positieve kenmerken zoals comfortabel, stil, veerkrachtig, veilig, mooi, kleurrijk, knus en warm. Kenmerken die de Nederlandse samenleving nodig heeft en positief gaat beïnvloeden. Berg&Berg heeft gediplomeerde stylisten en vakkundige stoffeerders in huis die jou helpen bij het realiseren van je eigen unieke vloer bekleed met tapijt.

Nieuw tapijt?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van tapijt. Berg&Berg biedt jou de meest uitgebreide collecties tapijten in uw regio

  • De vloer met de meeste voordelen

    Tapijt is zacht. Zacht heeft positieve kenmerken zoals comfortabel, stil, veerkrachtig, veilig, mooi, kleurrijk, knus en warm. Kenmerken die passen in ieder huis.

  • De structuur bepaalt de sfeer

    Tapijt is er in heel veel kleuren, maar ook in heel veel structuren. De structuur van tapijt bepaalt in belangrijke mate de uitstraling. Kies je voor een strakke bouclé of juist voor een warrige hoogpool? Het is een verschil van dag en nacht. In de winkel kunnen we jou het verschil laten zien en de structuur adviseren die bij jou past.

  • Hoeveel kleur wilt u hebben?

    Waar vlakke vloeren zich meestal beperken tot houttinten, kun je bij tapijt alle kanten op. Vrijwel alle denkbare kleuren zijn leverbaar. Maar je kunt ook kleuren combineren, waarbij vlakken of banen van verschillende kleuren jouw kamer verfraaien.

  • Akoestiek

    Tapijt is een weldaad voor je oren. De vloer houdt de weerkaatsing van geluidsgolven tegen, waardoor muziek, gesprekken en spelende kinderen een stuk aangenamer klinken.

Onze tapijtadviseur helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl