Sluiten

Binnenzonwering in uw regio.

Berg&Berg is de binnenzonwering specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in binnenzonwering voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en stalenpresentaties van o.a. Luxaflex binnenzonwering, maar heeft ook gediplomeerde stylisten én vakkundige stoffeerders in huis die jou helpen bij het realiseren van de beste deal als je op zoek bent naar nieuwe binnenzonwering. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij een bezoek aan onze woonwinkel of maak een afspraak! Ontdek ook onze eigen NL Label collectie binnenzonwering, uitstekende kwaliteit met een heel aantrekkelijk prijskaartje.

Nieuwe binnenzonwering?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van binnenzonwering. Berg&Berg biedt jou de meest uitgebreide collecties binnenzonwering in uw regio

  • Energiebesparende binnenzonwering

    De juiste binnenzonwering kan zorgen voor een goede isolatie van je woning. Veel kou (in de winter) of warmte (in de zomer) komt via de ramen naar binnen. Door te kiezen voor de juiste binnenzonwering kun je veel energie besparen. Een goed isolerende binnenzonwering is bijvoorbeeld de Duette Shade.

    Meer over Duette Shades
  • Zonwering voor speciale ramen

    O.a. Plissé en Duette® Shades zijn uitermate geschikt voor schuine (dak)ramen en serres. Met de optie zijgeleiding kunnen Duette® Shades ook op een draai-kiep raam geplaatst worden, waardoor er vrijwel geen licht wordt doorgelaten aan de randen. Zelfs voor ronde raamvormen is binnenzonwering te plaatsen. Naast Plissé en Duette Shades zijn ook vouwgordijnen hiervoor mogelijk.

  • Kindveilige en comfortabele bedieningsopties

    Onze raambekleding beschikt over kindveilige (bedienings)systemen. Voorbeelden van bedieiningsopties voor binnenzonwering zijn SmartCord®, LiteRise®, gemotoriseerde aansturing, een kettingspanner en een koordklem. In de winkel tonen wij graag de verschillen tussen deze bedieningsopties.

    Afspraak maken
  • Ongekend veel variatie in kleuren en materialen

    In het eigentijdse en uiteenlopende gamma van heel veel standaardkleuren en trendy kleuren vind je zeker een tint die perfect past in jouw interieur. De collectie wordt regelmatig aangevuld met één of meer kleuren volgens de nieuwste mode- en designtrends.

Onze binnenzonweringadviseur helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken


Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl