Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl

bekijk onze folder vol voordeel

Neem contact met ons op


Openingstijden

Vestigingen Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Amsterdam, Villa Arena 13.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 21.00 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30
Cruquius 13.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.00
De Bilt gesloten 10.00 - 18.00 10.00 - 18.00 10.00 - 18.00 10.00 - 18.00 09.30 - 17.00
Den Haag, Megastores 13.00 - 18.00 10.00 - 18.00 10.00 - 18.00 10.00 - 21.00 10.00 - 18.00 10.00 - 17.00
Dongen gesloten 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30* 09.30 - 17.30* 09.00 - 16.00
Driebergen gesloten 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.00
Gorinchem 09.30 - 17.30 gesloten 09.30 - 17.30 09.30 - 21.00 09.30 - 17.30 09.30 - 17.00
Haarlem gesloten 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.30 - 17.00
Hillegom gesloten 11.00 - 17.30 11.00 - 17.30 11.00 - 17.30* 11.00 - 17.30 10.00 - 16.00
Krommenie gesloten 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.00 - 21.00 09.00 - 17.30 09.00 - 17.00
Leiderdorp, WOOON 13.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 17.30 10.00 - 21.00** 10.00 - 17.30 10.00 - 17.00
Middelharnis gesloten 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 17:30* 09.30 - 16.00
Noordwijk Binnen gesloten 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 17.00
Rockanje 08.30 - 17.30 gesloten 08.30 - 17.30 08.30 - 17.30 08.30 - 17.30* 09.30 - 16.00
Sliedrecht gesloten 09.30 - 17.30 09.30 - 17.30 09.30 - 21.00 09.30 - 17.30 09.30 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30 09.00 - 17.30* 09.00 - 17.00


* = koopavond tot 21.00 uur op afspraak

** = pauze van 17.30 - 19.00 uur