Sluiten

Modern & Design

Strakke lijnen en luxe materialen

Met een modern & design inrichting combineer je strakke lijnen met vrolijke details. Een interieur in deze woonstijl heeft een luchtige sfeer, je zult je hier op je gemak voelen als je houdt van grijze kleuren, als je graag gebruik maakt van glas, beton, kunststof en bijvoorbeeld ook RVS.

Denk bijvoorbeeld aan meubelen op een RSV onderstel, deze creëren een luchtig karakter, je kijkt er gemakkelijk doorheen! Of gebruik lange stoffen die een rijk en luxueus gevoel creëren.

Strak, minimalistisch en opgeruimd

De unieke kwaliteiten van Modern & Design

In een Modern & Design interieur tref je zorgvuldig gekozen kleuren, materialen en items die de aandacht trekken. Grote elementen worden gecombineerd met kleine accessoires. Dit alles zorgt voor een fris en uitgebalanceerd interieur.

  • Kleuren

    In deze woonstijl wordt veel gewerkt met grijstinten. In meubels en accessoires, maar ook in vloeren, keukenfronten en raamdecoratie. De kleuren mogen glanzend worden toegepast, het geeft een meubel of een wand een extra luxueus karakter!

  • Materialen

    In een modern interieur met design zijn altijd een aantal blikvangers te zien. Er worden materialen gebruikt zoals rvs, beton, marmer, kunststof en glas. Verschillende stof- en leersoorten worden met elkaar gecombineerd om spannende contrasten te creëren. In deze interieurs vind je geen overdaad aan materialen, maar zorgvuldig gekozen items die de aandacht trekken.

  • Sfeer

    Deze woonstijl zorgt voor een wereldse en mondaine uitstraling. Door de combinatie van verschillende materialen en het gebruik van kleur ontstaat er een warme sfeer. Doordat er een bewuste keuze is gemaakt voor meubels en andere elementen, zorgt dat voor een fris en gebalanceerd interieur.

  • Accessoires

    Accessoires mogen in deze woonstijl absoluut worden toegevoegd! Juist met leuke, verrassende elementen geef je een inrichting in deze woonstijl dat beetje extra mee. Een theedoek met een fluorescerende rand, een bijzettafel met een opvallende vorm of een wand met een bijzondere print, het mag!

Onze adviseur helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl