Sluiten

Gratis interieuradvies in uw regio!

1 uur van je tijd en in 5 stappen helpen wij je aan het interieur of de oplossing waar je al die tijd al naar op zoek bent.

Toe aan een compleet nieuw interieur of op zoek naar iets nieuws voor dat raam op het zuiden? Door de komst van het internet en het steeds groter wordende aanbod van woonproducten, kunnen wij ons goed voorstellen dat je door de bomen het bos niet meer ziet. In plaats van uren te steken in de zoektocht naar dat perfecte gordijnen of vloer, helpen onze stylisten je graag verder! In een uur gratis interieuradvies in uw regio kunnen zij je verder helpen aan je nieuwe interieur. Ze dragen oplossingen aan waarvan je echt blij wordt én waarmee je tijd en geld bespaart. Het enige wat je hoeft te doen is 1 uur tijd reserveren en hieronder een afspraak te maken. De rest doen wij graag voor je.

Gratis interieuradvies bij jou thuis, of in de winkel? Maak nu een afspraak!

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Gratis interieuradvies en de 5 stappen daarna

  • Op zoek naar uw persoonlijke woonstijl en woonwensen.

    Als het om de perfecte aankleding van vloer, wand en raam gaat, is eigenlijk alles maatwerk. Materialen en kleuren moeten op elkaar zijn afgestemd en op uw persoonlijke woonstijl en woonwensen. Vaak wordt vooraf te weinig nagedacht over isolatie van geluid, kou en warmte, het effect van daglicht en zon en technische aspecten. En dat is juist waar Berg&Berg wel vooraf rekening mee houdt. Voor een perfect resultaat achteraf.

  • Alle mogelijkheden zien, voelen, ervaren.

    Als we een goed beeld hebben van wat u zoekt, kunnen we die mooie vervolgstap zetten. We selecteren uit alle tools die we kunnen inzetten en alle producten en services die we kunnen leveren die mix waarmee we u op weg helpen. Dat kan meestal met een eenvoudige schets en een voorselectie van stalen.

  • Altijd de best passende oplossing.

    Als we alle mogelijkheden hebben gepresenteerd, komen we tot het uiteindelijke advies, waarbij we op basis van producteigenschappen uw wensenlijstje nog een keer toetsen. Ook bespreken we hier de mogelijkheden wat betreft afwerking, installatie en montage evenals overige services die we nog kunnen bieden zoals bijvoorbeeld de optie tot het uitruimen van uw woning en tijdelijk opslaan van uw meubilair.

  • Wij nemen u alle risico en zorgen uit handen.

    Berg&Berg gaat voor 100% maatwerk en 100% tevredenheid. Daarom komen we, voordat we artikelen op maat gaan bestellen, zelf alles tot in detail opmeten. We nemen nog een keer uw totale order door om te kijken of we eventueel iets over het hoofd hebben gezien en niet met elkaar hebben besproken. Als alle artikelen bij ons binnen zijn, maken we een afspraak om alles door onze vakkundige stoffeerders te laten installeren of monteren. Waarbij alle risico's voor ons zijn en de garanties voor u. Geen werk, geen zorgen; alles tot in de puntjes geregeld!


  • Het moet immers perfect zijn en blijven.

    Bij eenvoudige installatie- en montagewerkzaamheden zal de stoffeerder zelf een eindcontrole met u doorlopen. Belangrijk voor u om te weten, is dat u via onze winkel altijd kunt beschikken over onderdelen die eventueel na verloop van tijd stuk zijn gegaan. Ook voor al uw onderhoudsvragen en -middelen bent u natuurlijk bij Berg&Berg aan het goede adres.



Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl