Sluiten

Altijd een luisterend oor bij Jouw binnenhuisadviseur

De hele maand februari zetten we alles op alles om jou te voorzien van de beste akoestiek in huis. Je huis is iets persoonlijks, het is iets speciaal van en voor jou. Persoonlijke smaak bepaalt dan ook of jij je thuis voelt of niet. Jouw binnenhuisadviseur helpt je met het creëren van jouw thuis. En met zoveel mogelijkheden op het gebied van vloer, wand en raam, de basis van je interieur, snappen we dat het moeilijk is om door de bomen het bos te blijven zien. Daarom geven wij je graag wat zekerheid met onze acties voor de maand februari. Zekere weten dat je bij Jouw binnenhuisadviseur iets vindt dat past in jouw stijl en smaak!

Twee vliegen in één klap met NL Label tapijt

Laat de akoestiek in huis te wensen over? En mis je sfeer? Met een tapijt verhelp je beide in een keer! We garanderen je betere akoestiek met NL Label tapijt. Wil je liever wat kleinere aanpassingen doen? Lees in onze krant vier tips om de akoestiek in huis met simpele ingrepen te verberen!

Gevoerde gordijnen of dikkere gordijnen zorgen voor minder galm!

Galm in huis is niet prettig, wij vinden dan ook altijd dat je hier iets aan moet doen! Bij Jouw binnenhuisadviseur kennen we meer dan voldoende manieren om jouw huis van geluidsisolerende opties te voorzien. Laat je gordijnen bijvoorbeeld voeren met 1 van de 9 NL Label voeringsstoffen, allen in meerdere kleuren leverbaar.

+ Lees meer

Eerst inspiratie opdoen? Bekijk onze blogs!

  • De voordelen van een vloerkleed

    Een vloerkleed in huis zorgt voor sfeer en helpt in het verbeteren van de akoestiek! Lees in onze blog meer over de voordelen van een vloerkleed in huis!

  • Alles over gordijnen en akoestiek

    Gordijnen helpen om de akoestiek te verbeteren. Maar waar let je allemaal op bij de aanschaf van gordijnen? Lees er alles over in onze blog!

  • Vinyl: goed voor de akoestiek!

    Met een vinylvloer in huis kies je voor een super veelzijdige vloer. Vinylvloeren voelen zacht en comfortabel aan en zijn bovendien erg stil!

"Ik help je graag bij het maken van de juiste keuze!"

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl