Sluiten

Auping in uw regio

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist voor Auping voor uw regio met o.a. het A-merk Auping. Berg&Berg biedt dan ook niet alleen de meest uitgebreide collecties en presentaties van Auping, maar heeft ook slaapadviseurs in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar een nieuw Auping bed, matras of nieuwe Auping boxspring, spiraalbodem of bedtextiel. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij u een bezoek aan onze woonwinkel of een afspraak te maken. Wij helpen u graag.

Nieuw Auping bed, boxspring, matras, spiraalbodem of bedtextiel?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van Auping. Berg&Berg biedt u de meest uitgebreide collecties van Auping in uw regio

  • Bedden

    Een gezond en energiek leven begint bij een goede nachtrust. Een goede nachtrust begint bij een goed bed. Met Auping kiest u voor slaapcomfort op het hoogste niveau. Word fris en uitgerust wakker. Klaar voor een nieuwe dag!

  • Boxsprings

    Met een Auping boxspring bent u verzekerd van goede ventilatie. Dit komt door de spiraalbodem die zich in de boxsprings bevindt. Wees elke na elke nacht weer klaar voor een energieke dag!

  • Bedbodems

    Auping begrijpt goed dat elk lichaam anders is. De spiraalbodems van Auping zijn dan ook gemaakt voor deze verschillen. 80% van de spiraalbodem zorgt ervoor dat schone en frisse lucht kan ventileren. Met meer dan 10.000 drukpunten wordt het lichaam gelijkmatig ondersteund. Word fris en uitgerust wakker!

  • Matrassen

    Weet u dat een goede nachtrust bepalend is voor hoe fit en energiek u zich de volgende dag voelt? Een goed matras is daarbij erg belangrijk. Doordat de bovenkant van een Auping matras van absorberende materialen is gemaakt, en de onderkant van de best ventilerende materialen, hoeft u uw Auping matras niet om te keren.

Onze Auping adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl