Sluiten

Berry Alloc in uw regio

Berg&Berg is de Berry Alloc specialist

Berg&Berg is de erkende interieurspecialist in Berry Alloc laminaat voor uw regio. Berg&Berg biedt dan ook de meest uitgebreide Berry Alloc collectie met mooie stalenpresentaties. Daarnaast hebben wij ook gediplomeerde stylisten en vakkundige stoffeerders in huis die jou helpen bij het realiseren van de beste deal als je op zoek bent naar een nieuwe vloer. Juist omdat er zoveel mogelijk is adviseren wij een bezoek aan onze woonwinkel of maak een afspraak! Ontdek ook ons private label NL Label laminaat.

Nieuw BerryAlloc Laminaat?

Er valt heel wat te kiezen bij Berg&Berg

Bekijk de vele mogelijkheden van BerryAlloc. Berg&Berg biedt jou de meest uitgebreide collecties van BerryAlloc in uw regio

  • Levenslang genieten van laminaat, in elke ruimte in huis

    Berry Alloc laminaatvloeren zijn duurzame vloeren met uiteenlopende designs, afwerkingen en houtsoorten, van klasse 32 tot 33. Standaard formaten, extra lange en brede planken, smalle planken, verrassende combinaties en diverse afwerkingen. Vloeren voor alle ruimtes in jouw huis, inclusief keuken en badkamer. Verkrijgbaar met Best Loc® en Best Loc® X-Treme lockingsystemen, gedekt door een levenslange garantie.

  • Berry Alloc laminaat Naturals, jong, puur en trendy

    Berry Alloc biedt voor elke woonstijl en woonsituatie keuze uit maar liefst 10 laminaatcollecties. Bijvoorbeeld de fraaie Naturals-collectie met realistische houtpatronen in 22 kleuren en voorzien van Best Loc® X-Treme, Endless®, Woodstructure®+, Matlook®. Natuurlijk zijn ook bijpassende plinten, profielen en ondervloeren met verschillende geluidsabsorberende eigenschappen leverbaar.

  • Ongelooflijk onderhoudsvriendelijk laminaat

    Een laminaatvloer van Berry Alloc schuwt het zonlicht niet en is zeer krasbestendig. De hoogwaardige afwerking zorgt ervoor dat je jaren plezier kunt beleven aan jouw vloer zonder dat er verkleuring optreedt. Een paar eenvoudige voorzorgsmaatregelen kunnen de levensduur van je laminaat alleen maar vergroten. Gebruik een stofzuiger met zachte parketborstel of gebruik droge elektrostatische stofdoekjes. Bij hardnekkige vervuiling kun je de laminaatvloer zonder probleem reinigen met een goed uitgewrongen dweil.

  • Je ziet ze niet en toch maken ze het verschil...de patenten van Berry Alloc

    BerryAlloc maakt deel uit van Beaulieu International Group, een gerenommeerde internationale groep met hoofdkantoor in België, en is een creatieve leider in de binnenhuisdecoratie, zowel voor thuis als voor commerciële projecten. BerryAlloc en zijn medewerkers delen de passie voor kwaliteit, innovatie en service. Dit tref je allemaal in de vele patenten zoals Best Loc® en Best Loc® X-Treme lockingsystemen, Endless®, Woodstructure®+, Matlook®.

Onze adviseur in Berry Alloc laminaat helpt jou graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl