Sluiten

NL Label behang in uw regio

Berg&Berg is de NL Label behang specialist

Berg&Berg is de behang specialist in de regio in uw regio. Met behang geeft u uw interieur snel een nieuwe look. Van effen behang tot een mooi patroon, de mogelijkheden zijn eindeloos. In onze winkel laten wij u graag de NL Label behang collectie zien.

NL Label behang

Ontdek de mogelijkheden van NL Label behang.

De NL Label behangcollectie bestaat uit verschillende behangboeken. Bij Berg&Berg in uw regio vindt u de complete collectie. Hieronder vindt u de mogelijkheden op een rij.

  • Fotobehang

    Uw eigen foto op vrijwel iedere afmeting op uw muur? Dat kan met ons fotobehang.

  • Vinylbehang

    De behangcollectie bestaat uit 10 verschillende behangboeken. Van romantische bloemetjes tot stoere steigerhouten planken. Gedessineerd en uni behang, het is er allemaal. Uiteraard van een goede kwaliteit. Kom langs bij Berg&Berg. Wij laten u graag de diverse boeken zien en adviseren u graag met het maken van de juiste keuze.

  • Professionele behanger

    In verband met kleurverschil is het bij behang van groot belang dat u direct de juiste hoeveelheid bestelt. Daarom rekenen wij graag voor uw uit wat u nodig heeft aan rollen behang. Zo hoeft u later niet na te bestellen. Ziet u het behangen zelf niet zitten? Dan kun u dit ook met een gerust hart aan onze vakmensen overlaten.

Onze NL Label behang adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl