Sluiten

NL Label binnenzonwering in uw regio

Berg&Berg is de NL Label binnenzonwering specialist

Berg&Berg is dé binnenzonwering specialist in uw regio. Berg&Berg biedt niet alleen de meest uitgebreide collecties en stalenpresentaties van NL Label binnenzonwering, maar heeft ook gediplomeerde stylisten én vakkundige stoffeerders in huis die u helpen bij het realiseren van de beste deal als u op zoek bent naar nieuwe binnenzonwering. U kies toch ook voor kwaliteit met een extra aantrekkelijk prijskaartje?

NL Label binnenzonwering

Ontdek de uitgebreide collectie binnenzonwering.

De NL Label collectie bestaat uit Duette® Shades, plisse Shades, Multishades, rolgordijnen, blinds, horizontale jaloezieën (hout en aluminium) en verticale jaloezieën. Met zonwering regelt u de door gewenste lichtinval en verfraait u iedere kamer in huis. Bij Berg&Berg vindt u een breed aanbod aan materialen, kleuren en stijlen.

  • Energiesparend

    Kou en warmte komen veelal binnen via het raam. Het is daarom goed om dit mee te nemen in uw keuze voor nieuwe raambekleding. Kom langs bij Berg&Berg en laat u adviseren bij het maken van de juiste keuze.

  • Speciale raamvormen

    Heeft u thuis te maken met speciale raamvormen, zoals bijvoorbeeld een rond of driehoekig raam? In de NL Label collectie vindt u diverse mogelijkheden voor speciale raamvormen.

  • Kindvriendelijk

    Kindvriendelijke raambekleding houdt in dat bedieningsmethodes van de zonwering zo zijn gebruikt, dat kinderen niet verstrikt kunnen raken in koordjes. NL Label heeft diverse opties voor het openen of sluiten van uw zonwering, waarbij geen koordjes komen kijken. In de winkel informeren wij u graag over de opties.

    Maak nu een afspraak

Onze NL Label binnenzonwering adviseur helpt u graag bij de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl