Sluiten

NL Label gordijnen in uw regio

Berg&Berg is de NL Label gordijnen specialist

Berg&Berg is de gordijnspecialist in uw regio. Gordijnen zijn echte sfeermakers in huis, bepalen de gewenste lichtinval en zijn bepalend voor de privacy. De mogelijkheden qua stoffen en ophang mogelijkheden zijn eindeloos. Ontdek onze eigen NL Label gordijnencollectie en kies voor een uitstekende kwaliteit met een wel heel aantrekkelijk prijskaartje.

NL Label gordijnen

Met NL Label gordijnen zijn de mogelijkheden eindeloos. Verkrijgbaar vanaf € 23,95 per meter.

Kies uit diverse stoffen en ophangsystemen. in uw regio vindt u de complete collectie bij Berg&Berg. Wij zetten de mogelijkheden hieronder nog eens op een rij.

  • Stoffen

    De gordijncollectie van NL Label bestaat uit meer dan 200 soorten stoffen, die ieder weer in heel veel kleuren leverbaar zijn. Van transparante tot verduisterende stoffen. Kom langs bij Berg&Berg. Wij laten u graag alle opties zien en geven advies.

  • Toepassing

    De toepassing van de gordijnen bepaalt in grote mate de keuze voor lichtdoorlatend of verduisterende stoffen. Zijn de gordijnen bestemd voor de slaapkamer, dan kunt u het best kiezen voor een verduisterende stof. Woont u echter in een donker huis dan zijn lichtdoorlatende inbetweens een beter idee.
  • Bediening

    Ook de manier waarop de gordijnen komen te hangen is van grote invloed op de uitstraling. Rails of roede met ringen of lussen, enkele, dubbele of triplooi, extra gevoerd, elektrisch bediend.... Voor iedere woonstijl helpen wij u door de stappen en keuzemogelijkheden.

Onze NL Label gordijnen adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl