Sluiten

NL Label tapijt in uw regio

Berg&Berg is de NL Label tapijt specialist

Berg&Berg is de tapijt specialist in uw regio. Wij helpen u graag in onze winkels met het kiezen van het juiste tapijt. Wat uw woonstijl ook is, er is altijd een passend tapijt. Ook is het mogelijk om van het tapijt een groot vloerkleed op maat te laten maken. Wij staan voor uitstekende kwaliteit en leveren altijd de beste service.

Comfortabel, warm en lekker zacht

Ontdek de mogelijkheden van NL Label tapijt

NL Label tapijt is verkrijgbaar in diverse kwaliteiten en kleuren in uw regio. Deze levert Berg&Berg allemaal. Hieronder ziet u de mogelijkheden

  • kwaliteiten

    NL Label tapijt is verkrijgbaar in maar liefst 18 kwaliteiten. Wij helpen u graag bij het kiezen van de juiste kwaliteit.

  • Kleuren

    NL Label tapijt is verkrijgbaar in maar liefst 157 kleuren. In onze winkels gaan we graag samen met u op zoek naar de meest geschikte kleur voor uw interieur.

  • tapijtstructuren

    De structuur van tapijt bepaalt in grote mate de uitstraling. NL Label tapijt is verkrijgbaar in alle denkbare tapijtstructuren: bouclé (lussenpool), geschoren bouclé (tip-sheared), moquette (gesneden pool), velours, frisé (getwijnd garen), saxony (frisétapijt met langere polen) en shaggy (speelse hoogpool). In onze winkel adviseren wij u graag over de verschillende soorten structuren.

Onze NL Label tapijt adviseur helpt u graag bij het maken van de juiste keuze.

Marjon de Zwaan
Interieurstyliste

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Het Binnenhuis
Gedempt Kanaal 105
3241 DB Middelharnis
0187-482784
middelharnis@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl