Ontdek Berg&Berg: de échte binnenhuisadviseur bij u in de buurt

Berg&Berg is de échte binnenhuisadviseur voor uw regio. Samen met 58 andere interieurspeciaalzaken verspreid over heel Nederland, wil Berg&Berg het sfeervol, op maat en in úw stijl aankleden van vloer, wand en raam écht leuk maken, helpen bij het maken van de juiste keuzes en 100% maatwerk en zorgeloze service bieden. Omdat de 59 Binnenhuisadviseurs gezamenlijk hun krachten bundelen is Berg&Berg een door de A-merken erkend exclusief dealer en heeft dan ook hun meest uitgebreide collecties en beste prijzen. En een huismerk NL Label, A-merk kwaliteit met een heel aantrekkelijk prijskaartje.

Loop gewoon eens binnen in onze winkel en laat u inspireren!

+ Lees meer

Alles voor vloer, wand en raam, Berg&Berg heeft 't allemaal in huis

In onze interieurspeciaalzaak kunnen wij u niet alleen de mooiste collecties laten zien en voelen, onze binnenhuisadviseurs helpen u graag bij het maken van de keuze waaraan u jarenlang het meeste plezier beleeft. Plan vandaag nog een afspraak, wij nemen graag alle tijd voor u. Voorproefje? Klik hieronder op de productgroep naar keuze.

Uw Binnenhuisadviseuse

In 1 uur een inspirerend interieuradvies?

Tijdelijk in de aanbieding bij Berg&Berg

FILTER OP ACTIE:
Alles
Vloer
Wand
Raam
Vorige | Volgende

Gratis

1 uur

interieur-advies

Bij u thuis

of in de winkel

Therdex PVC

49,95

per m2

handige all-in prijs

4

Luxaflex rolgordijn

kado

Uit de Collectiebox 2016

Goedkoopste product gratis

e

4

NL Label

kado

Multishade en Rolgordijn

Goedkoopste kado

mix& match

e
1 2

De Restyle-special van de maand

Deze maand hebben wij geen restyle special. Bekijk onze huidige actie op onze actiepagina!

Daarom werkt Berg&Berg graag met de betere merken

We willen geen concessies doen aan kwaliteit, niet beperkt zijn in mogelijkheden én u de nieuwste collecties van de internationale beurzen tonen. Bewezen collecties waar wij gegarandeerd achter kunnen staan. Daarom werken wij met de betere merken.
FILTER OP MERKEN:
Alles
Raam
Wand
Vloer
Slapen

Wij komen en blijven graag met u in contact...

Elke maand tips en aanbiedingen per mail?
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief!
Vul uw gegevens in
Abonneer u op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze noviteiten en aanbiedingen.

Laat u inspireren in onze woonwinkel

Samen met 58 andere Binnenhuisadviseurs is Berg&Berg de grootste interieur specialist van Nederland. Berg&Berg biedt daarom de meest uitgebreide collectie op het gebied van woningtextiel. Kom naar onze showroom en profiteer van ons gratis interieuradvies.

Berg&Berg Amsterdam
Arena Boulevard 60
1101 DJ Amsterdam
020-4525683
amsterdam@bergenberg.nl
Berg&Berg Cruquius
Spaarneweg 24
2142 EN Cruquius
023-5286133
cruquius@bergenberg.nl
Berg&Berg De Bilt
Hessenweg 113-115
3731 JE De Bilt
030-2200501
debilt@bergenberg.nl
Berg&Berg De Ster
Zuiderhoofdstraat 43
1561 AM Krommenie
075-6281496
krommenie@bergenberg.nl
Berg&Berg Den Haag
Van der Kunstraat 175
2521 BS Den Haag
070-3888795
denhaag@bergenberg.nl
Berg&Berg Driebergen
Traaij 139
3971 GE Driebergen
0343-513010
driebergen@bergenberg.nl
Berg&Berg Gorinchem
Westwagenstraat 25-29
4201 HD Gorinchem
0183-631939
gorinchem@bergenberg.nl
Berg&Berg Haarbosch
Noorderlaan 15
5102 BA Dongen
0162 - 322515
info@haarbosch.com
Berg&Berg Haarlem
Julianapark 30-32
2022 AA Haarlem
023-5257680
haarlem@bergenberg.nl
Berg&Berg Hillegom
Hoofdstraat 47
2181 EA Hillegom
0252-515257
hillegom@bergenberg.nl
Berg&Berg Leiderdorp
Meubelplein 14
2353 EX Leiderdorp
071-5424437
leiderdorp@bergenberg.nl
Berg&Berg Leidschendam
Weigelia 13
2262 AB Leidschendam
070-3275187
leidschendam@bergenberg.nl
Berg&Berg Noordwijk
Lindenplein 7
2201 JH Noordwijk
071-3616731
noordwijk@bergenberg.nl
Berg&Berg Rockanje
Molendijk 2
3235 XG Rockanje
0181-402146
rockanje@bergenberg.nl
Berg&Berg Sliedrecht
Parallelweg 4
3364 AL Sliedrecht
0184-493493
sliedrecht@bergenberg.nl
Berg&Berg Terneuzen
Alvarezlaan 62
4536 BD Terneuzen
0115-618309
info@koremaninterieur.nl